Harika Filmler


En iyi filmler
The Intouchables - Can Dostum filmi izle(2011)
geçirdiği kazadan sonra felç olan orta düzey aristokrat Philippe, cezaevinden çıkmış Driss’i bakıcısı olarak işe alır. Herkes Driss’in bu iş için uygun olmayacağını düşünürken, en iyi filmler Philippe O’na inanır ve 1 şans verir. Dünya dursa yan yana gelmeyecek olan bu iki karşıt dünya görüşünün çarpışmasının ve zamanla çılgın 1 dostluğa dönüşmesinin, insanı derinden etkileyen hikâyesi.

Life of Pi, Pi'nin Yaşamı(2012)
İzleyiciye çok farklı bir deneyim yaratacak olan LIFE OF PI, bizleri genç bir çocuğun inanılmaz macerasına sürüklüyor – heyecan verici, spiritüel, keyifli, tüyler ürpertici, espirili ve aynı zamanda trajik bir hikaye. Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu 1 sandalda 1 sırtlan, kırık bacaklı 1 zebra, 1 orangutan ve üç yüz kiloluk 1 Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor. Pi, uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda başbaşa kalan bu enteresan dörtlünün arasında yasamta kalma savaşı verirken, akılsı sonucu besin zincirine kurban gitmemeyi başarır ve sonunda Kaplan Richar Parker ile başbaşa kalır. Pi hayatta kalmak için bu devasa kaplana büyük bir anlayışla yanaşmak zorundadır ve inanılmaz masalları böylece devam eder.

Big Fish - Büyük Balık(2003)
William, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli 1 kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının, gençliğinde gezgin 1 satıcıyken yaşadıkları 1 bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.


Oldboy - İhtiyar Delikanlı(2009)
Karısı ve bebeğiyle mutlu 1 hayat süren işadamı Oh Dae-su 1 gün evinin önünden kaçırılır. Uyandığında kendini özel yapılmış bir hücrede bulur. Karısının öldürüldüğünü öğrenen Dae-su, 15 yıllık tutsaklığın ardından serbest 1akılır. Oh Dae-su yemin etmiştir. Mutlu hayatını yok eden adamdan intikam alacaktır. bir Japon lokantasında tanıştığı Mido, intikamını alması için ona yardım sözü verir. Daha sonra ortaya çıkan Evergreen lakaplı 1 adam ona 5 gün içinde neden hapsedildiğinin nedenini bulmasını aksi takdirde Mido'yu öldüreceğini söyler. Oh Dae-su, hapsedilmesinin ardındaki gerçeği bulur. Bununla beraber başka 1 gerçeği de.

Film izle Aynı Seride Bulunan Filmler

Haklı İntikam(2002)

İhtiyar Delikanlı (2003)

İntikam Meleği(2005)

Requiem For A Dream - bir Rüya İçin Ağıt(2000)
Sara Goldfarb, tv bağımlısı dul 1 kadındır. Oğlu Harry ise kız arkadaşı Marion ve uyuşturucu dağıtıcısı Tyrone'la takılan madde bağımlısı bir çocuktur. Sara, 1 tv şovuna çıkmaya hak kazanır ve çok heyecanlıdır. Ödül olan en iyi filmler kırmızı elbiseye girebilmek için kilo vermeye çalışır ve diyet haplarından kullanmaya başlar. Diğer yandan Harry ve arkadaşları, hiç durmadan eroin ve kokain kullanmaya devam etmektedirler. Bu bağımlılıklar zamanla aileyi 1 felakete sürükleyecektir.

Das Boot(1982)
1979 yılında çekilmiş 1981 yılında vizyona giren, İkinci dünya savaşında u 96 adlı tip 7 sınıfı alman U-boot mürettebatın konu alan film. Propaganda unsuru taşımaz. Wolfgang Peterson yönetmenliğinde Almanca çekilen film izle yaklaşık 6 saatir. Savaşta Alman denizcilerin yasamlarını içinde bulundukları psikolojik durumu görsel 1 anlatış biçimiyle dile getirmektedir. 1980'deki galasında zamanın ünlü isimleri filmi sonunda Wolfgang Petersonu ayakta alkışlamıştır. Diğer savaş filmlerinde olmayan savaşın insancıl boyutunu ortaya çıkartmıştır.

The Usual Suspects - Olağan Şüpheciler(1995)
Beşi de 11inden yetenekli ve kendi alanlarında uzman sabıkalı, basit bir kaçırma olayından sonra gözaltına alındıklarında hiç1i olaya 1 anlam get more info veremeden boş gözlerle birbirlerine bakmaktadır. Hikayeyi araştıran ajan David Kujan Kaliforniya San Pedro Limanı'nda 27 kişinin ölümü ile sonuçlanan gizemli patlama ile bu beş kişinin bağlantısı olduğunu varsaymaktadır. Elinde kalan tek canlı tanık Verbal Kint hikayeyi baştan sona soğukkanlılıkla kendisine aktarmaktadır gel gör ki tüm soru işaretleri 1 kişinin üzerinde yoğunlaşır: "Keizer Soze". The usual suspects , olağan şüpheliler izleWarrior - Savaşcı(2011)
Alkolik 1 boksör eskisinin oğlu Tom Conlon evine döner ve çeşitli dövüş sporlarının bir arada bulunduğu bir turnuva için babası tarafından hazırlanmaya başlar. Bu turnuva onu abisiyle karşı karşıya getirecek tir.The Man from Earth izle - Dünyalı izle(2007)
yalnız böyle bir filmin türkiye'de çekildiğini düşündüm de düşünemedim. muhtemelen çekilirken seti falan basılır, oyuncular bıçaklanır, yaralanır, film bir şekilde çıksa bile yayınlayan sinemalara saldırılar yapılır, oyuncuları sürekli tehditler alır, yönetmenin evi falan yakılır bişiler olurdu.
Cinderella Man(2005)
"Cinderella Man" lakabıyla tanınan ünlü boksör James J. Braddock'un gerçek yaşam öyküsüne dayanan film, Braddock ve ailesinin ABD'deki Büyük Ekonomik Kriz yıllarında yaşadığı sıkıntılı yılları ve verdikleri büyük yaşam mücadelesi. Yoksulluğun, açlığın ve işsizliğin hüküm sürdüğü bir dönemde James Braddock, ailesini açlığa mahkum etmemek için dövüşmüş ve dünya ağır siklet boks şampiyonluğuna kadar yükselmişti.